Wyszukiwarka

O nas

Produkcją opakowań zajmujemy się od 2007 roku. Produkujemy opakowania z kartonu oraz tektur falistych 3-warstwowych, 5-warstwowych, mikrofali i tektur litych. Projektujemy konstrukcje opakowań, wytwarzamy wykrojniki, drukujemy, sztancujemy, pakujemy i wysyłamy. Realizujemy również usługę obróbki i sztancowania materiałów powierzonych. Naszym głównym terenem działania jest Cieszyn, województwo śląskie oraz regiony przyległe.

 

Realizujemy także zamówienia nietypowe!

Firma MONI Opakowania powstała w 2007 roku i dziś jest jednym z najbardziej znanych na Śląsku producentów opakowań. Zajmujemy się kompleksową produkcją opakowań z kartonu oraz tektur falistych i litych. Projektujemy konstrukcje opakowań, wytwarzamy wykrojniki, drukujemy, sztancujemy, pakujemy i wysyłamy. Produkcja opakowań jest czymś, na czym naprawdę się znamy!

Jesteśmy producentem opakowań papierowych i tekturowych z Cieszyna. Główny kierunek naszej działalności to produkcja opakowań z tektur falistych 3-warstwowych, 5-warstwowych, mikrofali i tektur litych. Realizujemy również usługę obróbki i sztancowania materiałów powierzonych.

Surowce do produkcji opakowań, sprowadzamy dużymi partiami, od największych producentów, co gwarantuje nam dostępność tektur najwyższej i stałej jakości w najlepszych cenach. Posiadamy duże zaplecze magazynowe, pozwalające na zgromadzenie znaczącej bazy surowców do produkcji, dzięki temu Klient może liczyć na szybką dostępność produktów.

Własne studio projektowe, wykrojnikarnia, oraz hala maszyn dają możliwość zaspokojenia zapotrzebowania nawet najbardziej wymagającego klienta.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to bogate doświadczenie w poligrafii, wyjątkowa dbałość o szczegóły, a także elastyczność – potrafimy dopasować produkcję do wymagań i oczekiwań Klienta. Dążymy do tego, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z opakowań, które dostarczamy. Nieustannie rozwijamy technologię produkcji, aby jeszcze lepiej realizować zadania powierzone naszej firmie. W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju opakowania papierowe i tekturowe.

Naszym głównym terenem działania jest Cieszyn, województwo śląskie oraz obszary przyległe.

 

Realizujemy nietypowe zamówienia!

Każde nietypowe zamówienie traktujemy jako wyzwanie. Dzięki takiemu podejściu nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza oferta ciągle rośnie – znajdziesz już w niej wszelkiego rodzaju opakowania papierowe, opakowania tekturowe, opakowania kartonowe, w tym: opakowania gastronomiczne, pudła na plakaty, pudełka kaszerowane, pudełka oklejane, opakowania wielkogabarytowe, pudła archiwizacyjne, kartony do pakowania, kartony z nadrukiem, pudełka ozdobne i wiele innych!

 

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe MONI Paweł Królikowski
43-400 Cieszyn
ul. Mała Łąka 23
Tel: +48 509 174 892 e-mail: ppuh.moni@vp.pl